Odehraných zápasů dnes: 3, včera 0, za týden 14, v sezóně 26
Heslo:
Nemáš ještě účet?
ELH už klepe na dveře Rehoc
Vydáno dne 10. 01. 2018 (1552 přečtení), napsal Fenomen36363
Extraliga Takové malé shrnutí. Když jsem spustil registraci do ELH, téměř nikdo se nehlásil, což byla škoda. Až díky nováčkům máme plnou další soutěž a nejen to. Díky tomu se zvedla aktivita i v NHL lize. Tak a teď k ELH. Začneme nastavením hry a pravidly. K nastavení: obtížnost SUPERSTAR, styl hry SOUTĚŽNÍ, třetina 5 MINUT, pravidla VLASTNÍ, prodloužení 5 MINUT 3 na 3, pak nájezdy, ovládání brankářů MANUÁL. K pravidlům: domluva zápasů na našem kanálu IRC nebo na chatu/webu, popřípadě může na facebooku nebo PS. Ostatní pravidla jsou na webu. !

Zapisování zápasů: provádí vítěz, ale může i poražený (záleží na domluvě mezi hráči). Dále, při změně soupisek mi vždy napište do chatu celé jméno hráče a pozici + tým v kterém hraje. Poté doplním. !

Teď už hráči. Jak už bylo řečeno v prvním článku, při výběru rozhodovala aktivita a plnění limitů. Vybranými hráči jsou: PARISE_SEGUIN, DAVID_BLAHO, NUDA20, GNAJF, FINALPAIN666, GEHY10, VOCKO27, HAJTY001, ZICO7474, ODLO7702, MARTINCZ, PAVELSOUSTRUZNIK, MOTLA78, cernaSVKmarha !

A teď výběr týmů. Rozhodl jsem se, že mi každý napíšete do komentáře pod článkem tým (do zítřejších 18:00hod), který byste chtěli a pokud se mezi sebou dohodneme, nebude se losovat. V případě, že se nedohodneme, bude se zítra od 20:00 hod. losovat. !

Poslední věcí jsou limity + sezóna - bude se hrát kompletní sezóna, tj. 52 zápasů, s tím, že bych rád, aby každý hrál se soupeřem 2 zápasy doma a 2 zápasy venku. Děkuji !

A k limitu - ten bude jednotný a to: 5 zápasů týdně. Když splníte dříve, limit bude navýšen. Kdo nesplní limit, bude podmínečně vyloučen a pokud nedožene do dalšího limitu, bude nahrazen. BEZ VÝJIMKY! Pokud hráč bude vědět, že limit nestihne, napíše jednomu z adminů nebo do chatu na webu. !

To je vše co se týká nadcházející sezóny ELH. Všem hráčům přeji hodně štěstí a úspěchů v lize!